Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Arzum Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu

Haberin Tarihi: 24 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:2748 defa okundu.

FİRMA ADI: Arzum Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu

İLİ: Nizip/Gaziantep

YETKİLİSİ: Tuğba KARTAL

TEL: 0 342 517 87 96 / 0 536 415 90 04

ADRES: Mimar Sinan Mahallesi Mustafa Kökmen Bulvarı No:73  Nizip-Gaziantep

AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ: 07:00 /22:00

Arzum Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu, adından da anlaşılacağı üzere temel hizmet kategorisi içerisinde kuaför, saç bakım, saç tasarım hizmetleri olan merkezimizde aynı zamanda güzellik bakım hizmetleri de mevcuttur. Temel de 2 uzmanlık alan içerisinde faaliyet gösteren kurum güzellik bakımları ve kuaför temelinde hizmet sunmaktadır.

 

Arzum Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu, saç kesimi, saç dizaynı, fön, maşa, boya ve dip boya, röfle, balyaj, türban, gelin saçı, topuz gibi saç tasarım hizmetlerini sunarken bunlar dışında epilasyon, ağda, kavitasyon, protez tırnak, ipek kirpik, detoks, makyaj, manikür ve pedikür gibi uygulamaları da sizlerle paylaşmaktadır.

 

Hayatınızın her aşamasında doğru tercihler yapmış olmanıza rağmen halen bir şeylerin eksik olduğunu mu düşünüyorsunuz? Para ve başarı gibi fiziksel ve ruhsal varlıklara sahip olsanız dahi hala mutlu olamıyor musunuz? Peki ya sorun öyle uzaklarda değil de çok çok daha yakındaysa?

Arzum Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu, mutluluğu yaşamın uzak noktalarında arayan insanlara, çok çok daha yakında bedenlerinde bir cevap olduğunu gösteriyor. Kendi ile fiziksel ve ruhsal olarak barışık kendini seven bireylerin özgüvenlerinin de mutlu hissetme imkânlarının da daha üst seviyelerde olduğu kimse inkâr edecek değildir. Diğer insanlara estetik olarak hoş gözükmek aynı zamanda kendimize de hoş gözükmek demek. Kendisiyle barışık olarak bireyin toplumun hiçbir aşamasında başarısız ve ya mutsuz olmasına neden yoktur. Hayatın içerisinde hangi kademede yer alırsanız alın ilk önce görünümünüz daha sonra ise karakteriniz ile varsınızdır. Bu nedenle karakterini oturmuş bireyin kendini ikinci aşamada bir açıdan bakıldığında daha zor olana fiziksel değişime girmeye gereksinimi vardır.

Arzum Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu bireylerin estetik açıdan kafalarındaki tüm soruları silmek için var. Hizmet yelpazesinde çok sayıda tercih seçeneği bulunmakta ve her biri öncelikle müşteri memnuniyeti konusuna odaklanmış personeli ile size yardım etmek için hazırda bekliyor.

Tüm olumsuz deneyimlerin bedeninizde ve ruhunuzda bıraktığı izlerden kurtulmak için şimdi yeni bir başlangıç adımı atın ve Arzum Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonuna gelin. Hayatın ertelemeye gelmeyeceğini bilen pek insandan biri olmak için vakit kaybetmeyin.

  

 

FİRMA ADI: Arzum Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu İLİ: Nizip/Gaziantep YETKİLİSİ: Tuğba KARTAL TEL: 0 342 517 87 96 / 0 536 415 90 04 ADRES: Mimar Sinan Mahallesi Mustafa Kökmen Bulvarı No:73  Nizip-Gaziantep AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ: 07:00 /22:00 Arzum Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu, adından da anlaşılacağı üzere temel hizmet kategorisi içerisinde kuaför, saç bakım, saç tasarım hizmetleri olan merkezimizde aynı zamanda...

Bir Yorum Yazın