Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

DEM Aksesuar / Hediyelik

DEM Aksesuar / Hediyelik

Haberin Tarihi: 25 Ekim 2017 - Okunma Sayısı:1763 defa okundu.

 

FİRMA ADI: DEM Aksesuar

İLİ: Diyarbakır

YETKİLİSİ: Tuncay ALKAÇ

TEL: 0 530 346 67 44

ADRES: Gazi Caddesi (Nebi Cami Karşısı) No:99 Dağkapı Diyarbakır

AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ: 08:00 /22:00

Hediyenin büyüğü, küçüğü olmaz…

Çam sakızı, çoban armağanı…Kültürümüzde hediyeleşmek olgusu yüzyıllardır vardır. Her ne kadar günümüzde; hediyeleşmek için anneler, babalar, sevgililer günü vb. bir çok gün bilinçli olarak oluşturulsa da neticede; bu günler “hediyeleşmeyi” teşvik ettiği için hepimiz için özel.

İşletmemizde her türlü, aksesuar ve hediyelik bulmanız mümkün… Sıra dışı, el yapımı hediyelik eşya, cam işleri, oya, Noel Baba ve melek tarzı objeler yanında çocukların ilgisini çekebilecek şeyler de bulabilirsiniz. Hindistan’dan ve Nepal’den gelen envai çeşit şal, fular, paşmina hanımların çok ilgisini çekiyor. Fiyatlar uygun ve mallar çok sıra dışı. Diyarbakır işi gümüşten yapılmış eserler, bakır, bronz hediyelik ve dekoratif eşya, seramik, oniks ve deriden mamul, üstün kaliteli, Diyarbakır hatıraları ile sizler için binlerce parçadan oluşan bir koleksiyon oluşturduk.

DEM Aksesuar/ Tuhafiye ve ürün yelpazesi günümüzün alışveriş merkezlerinden ve dükkanlarından çok farklıdır.DEM Aksesuar her zevke ve her keseye uygun hediyeliği bulabileceğiniz bir işletmedir.

Diyarbakır’da yaşayan ve Diyarbakırı gezmeye gelen hediyelik tutkunu bütün dostlarımızı bekliyoruz…

      

Bir Yorum Yazın