Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Dokunuşlarla Gelen Güzellik!

Dokunuşlarla Gelen Güzellik!

Haberin Tarihi: 24 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:600 defa okundu.

Güzellik Uzmanı Sevda Dağ ”Çirkin insan yok, bakımsız insan var.”

Mardin  AVM´nin üst katında Vıctorıa Estetıca  güzellik salonu açan Sevda Dağ,  bay ve bayanlara güzelliğe dair hizmet verdiklerini söyledi.

 

Devlet Destekli özel bir güzellik kursuna katıldığını, Vıctorıa Estetıca´da çalışan 11 kişinin alanlarında eğitimli ve uzman olduğunu ifade eden Sevda Dağ, sektöre özel zevkleri sayesinde girdiğini belitti. Tasarım alanında eğitim aldığını kaydeden Sevda Dağ “ Ben tasarımcıyım. Ama bakımlı olmayı da seviyorum. Bakımlı olma sevgim beni bu alanda hizmet vermeye yöneltti. Şu anda salonumuzda erkek –kadın ayırımı yapmadan bakımı seven herkese hizmet veriyoruz. Kabul görmüş dünya markası ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz. Birinci önceliğimiz hijyen ve müşteri memnuniyetidir.” Dedi.

Geniş bir alanda hizmet veriyoruz

Vıctı-orıa Estetıca Güzellik Salonu işletmecisi Sevda Dağ, İstanbul´da açtığı bir güzellik salonu ile işe başladığını, edindiği deneyim ve tecrübelerini memleketine taşıdığını söyledi. Sevda Dağ “ 5 yıldır bu sektörün içindeyim. İstanbul´da çalıştığım sürede  tecrübelerimi pekiştirdim. Bay ve bayan güzellik kompleksini açtım. Kendi alanında uzman 11 çalışanımız ile bölgede en iyi güzellik hizmetini verdiğimizi söyleyebilirim. Ozon Savuna, Cilt bakımı, İğneli Epilasyon, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama, el ve ayak bakımı, Bayanlara İsveç Masajı, Kalıcı makyaj, leke ve akne bakımı, Medikal cilt bakımı cilt yenilemede dermepen saç mezoterapi  gibi hizmetler veriyoruz.  Bölgede Epilasyonda buz lazeri uygulayan tek nokta biziz. Mardin´de dört mevsim uygulanabiliyor her cilt ve cilt tonuna uygun orijinal Soprano ıce  cihazını kullanıyoruz. Güzelliğe dair ne varsa diyebilirim. Biz bakımda kadın-erkek ayırımı yapmıyoruz. Çünkü herkesin bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Çirkin insan yok, bakımsız insan var  sloganı ile yola çıktık” şeklinde konuştu

Neden Vıctorıa?

En  büyük referanslarının müşteriler olduğuna vurgu yapan Dağ, güzellik salonunu ismine uygun bir şekilde tasarlayıp döşediğini söyledi. Dağ “ Neden Vıctorıa diyenlere cevabım şudur. 18 yaşında tahta oturan bir kraliçe. Genç yaşına rağmen reformlarıyla halkına kendini sevdiren bir kraliçe. Onun için güzellik salonun ismini Vıctorıa koydum. Yeniliklerle müşterilerimize güzellik konusunda hizmet vereceğiz. Mekan tasarımını ben yaptım. Mekanda renklerin uyum içinde dansını yaratmayı amaçladım. Önce huzur veren bir mekan, sonra maharetli ellerin ufak dokunuşlarla yaratacağı güzellik ile insanlara mutluluk vermeyi hedef belirledik.  Mardin´de bir güzellik salonu açmak ve şubeleşerek markalaşmayı hayal ediyordum. İlk adımımı attım, arkası gelecek. Mutluyum” dedi.

Sevda Dağ, gelişen teknolojiye uyum sağlamaktan ve dünya markası güzellik ürünlerinde  vazgeçmeyeceklerini sözlerine ekledi.

Haber: Mardin Söz

Yorum Kapalıdır.