Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu

Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu

Haberin Tarihi: 22 Mart 2018 - Okunma Sayısı:1453 defa okundu.

Kuaför ve Güzellik Salonları, güzellik ve zarafetimizi yeniden keşfetmenin ve yeniden mutluluğu yakalamanın mekânlarıdır. Günlük yaşamımız içinde, bir yandan işimiz, bir yandan ailemiz derken, kendimize ne kadar zaman ayırabiliyoruz? Oysa bizlere bahşedilmiş olan güzelliği ve zarafeti korumak, onları her zaman yeni tutmak mutluluğumuzu çoğaltmanın bir yolu değil mi?

Bir Kuaför ve Güzellik Salonu düşünün.

İstek ve beklentilerinizi anlayıp farklılık ve kalitesini ortaya koyabilecek, renk ve profil uzmanlığı ile kişiye özel saç tasarımları yapabilecek, saç modasının en son trendleriyle birlikte tüm güzellik hizmetlerini sunabilecek bir Kuaför ve Güzellik Salonu.

Bunlar kulağa biraz alışıldık gelmiyor mu? Bir Kuaför ve Güzellik Salonu’ndan beklentilerimiz bunlar, ama daha fazlası mümkün değil miydi?

Daha fazlası mümkündü ve biz, daha fazlası için Duygu Kuaför ve Güzellik salonunda hizmet veriyoruz…

Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu, günlük yaşamınız veya özel günleriniz için saç ve güzellik sanatının uzmanına kendinizi emanet edebileceğiniz her yönüyle profesyonel bir Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu olmasının yanı sıra, kendinizi her anlamda güvende hissedeceğiniz, sizden birinin sizinle sizin için karar verdiği özel bir yerdir.

Maltepe’de hizmet veren Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu, fiyat ve kalite uyumuyla  sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor…

Gelin tanış olalım.

FİRMA: Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu

YETKİLİSİ:Duygu ZORLU

ADRES: Altayçeşme Mah. Şehit Taner Çelikdemir Sokak No:12 Yüzevler / Maltepe

TEL: 0 216 352 96 97

 

Bir Yorum Yazın