Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Hakkımızda

anadolucity1

Her yeni sayıya başlarken, dergide birbirinden yaratıcı fikirler havada uçuşur… Kendimizi nasıl daha farklı kılarız, bugüne dek yapmadığımız ne yapabiliriz ve tabii ki alt alta yazdığımız tüm bu fikirleri nasıl hayata geçirebiliriz diye uzun uzun tartışırız aramızda.

Uzun ve zorlu bir hazırlanma süreci vardı önümüzde. Dergilere içerik hazırlamak hiç kolay bir iş değildir. Hele aylık bir dergi hazırlıyorsanız  sadece 20 gün vardır önünüzde. 20 günde her şey hazır olmalı ve baskıya geçilmelidir. Bu neredeyse imkansız gibi görülür, ama zor başarılabilir. Kolay olmadığı içinde aylık dergiciliğe soyunan insanlara meslekte deli diye bakılır.

Dergicilik mesleğimizin son noktasıdır. Hele belli bir alanın dışındaysanız ve her yere ve her kitleye hitap ediyorsanız işiniz çok daha zordur. Ama önemli olan bu meslekte zoru başarmaktır.

Biz Anadolu City Dergisi olarak, sekiz aydır hiç durmadan çalışıyoruz. Sekiz ayda neredeyse 20 il ziyaret ettik. “Gidilmedik yer, konuşulmadık insan bırakmayacağız” sloganıyla her ay yaklaşık 10 bin Km. yol kat ederek gezilerimize devam ediyoruz.

Bu güne kadar olan sayılarımızda okuyucu çok sayıda reklam ve tanıtım olduğundan şikayet etti. Aslında haklıydılar. Bu sayıdan sonraki dergilerimiz daha çok gezdim, gördüm, yazıları içerecek. Daha çok gezilmemiş yazılmamış yer gezerek sizlere tanıtacağız.

Aramıza her geçen gün bu işi zevkle yapan, gezmekten, görmekten, yazmaktan hoşlanan insanlar katılıyor.

Biz Anadolu City Dergisi olarak, ekibimizle, okuyucumuzla, reklam verenimizle bir aile gibiyiz. Başarımızın sırrı samimiyetimiz ve  dürüstlüğümüzdür.

Bu başarı serüvenimiz durmadan, yorulmadan her geçen gün daha iyiye doğru evrilerek devam edecek. Biz 21.yy lın Evliya Çelebileri olmaya adayız.

Sadece seyahat etmek, gezmeye gidenlere ipuçları vermek, şehirleri anlatmak, deneyimleri paylaşmak değildir keşfetmemizin amacı; keşfetmek öğrenmektir, öğrenmekse paylaşma sorumluluğudur.

Her ay çıkarttığımız dergimizle, iş dünyasındaki gelişmeleri, kimin nerede ne iş yaptığını, nasıl yaptığını, nerede neler olduğunu, görüyor,  araştırıyor ve yazıyoruz sizler için…

Biz şanslı insanlarız… geziyoruz, görüyoruz, öğreniyor ve bunları sizlerle paylaşıyoruz.

Gelecek ay; yeni ve bilinmedik yerler, gezip, görüp, yazmak dileğiyle… Hoşcakalın.

 

Bir Yorum Yazın