Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Melika shoes & bag

Melika shoes & bag

Haberin Tarihi: 25 Ekim 2017 - Okunma Sayısı:1408 defa okundu.

Melika shoes & bag; özellikle bayanların ziyaret etmesi gereken birçok çeşidi bir arada bulabileceğiniz bir işletme… Burada ayakkabı, çanta, şal ve aksesuarları bir arada bulmanız mümkün…

Aksesuar, hem bayan hem de erkeklerin kullandığı bir olgudur. Hem günlük hayatta hem de özel hayatınızda sıkça kullandığınız aksesuarlar daha şık ve güzel görünmenize yardımcı olacaktır. Aksesuarsız bir kıyafet eksik ve yarım kalmıştır. Bu sebep ile hem bayanlar hem de erkekler her kıyafetini mutlaka bir aksesuar ile tamamlamaktadır. Özellikle de bayanlar için aksesuar hem günlük hayatlarının hem de özel günlerinin vazgeçilmez bir unsurudur. Bu aksesuarın çok pahalı ya da gösterişli, abartılı bir şey olması gerekmez. Sizin daha şık göstermesi yeterlidir. Bu da bazen kıyafetinize eklediğiniz çok basit detaylar ile de sağlanabilir. Yeter ki kıyafetiniz ile renk, model ve büyüklük gibi konular da uyumlu olsun

 

Bayan giyim de çanta aksesuarların başında gelmektedir. Bir bayan için çanta olmazsa olmazdır. Bir bayanın hem makyaj malzemelerini hem de özel eşyalarını taşımasına yardımcı olan çantalar; giydikleri kıyafete göre boyutu ya da rengi değişebilen şık bayan çanta görünüşünüze ekstra bir şıklık katacaktır. Yeni trend de bu değişmemektedir. Çantadan sonra aksesuar dendiğin de ilk akla gelen kemer‘ dir. Kıyafetinize uygun küçük ya da büyük kemer kullanarak; daha estetik bir görüntü elde edebilirsiniz. Bayan kemer sonrası akla hiç şüphesiz ki bayan şal gelmektedir. Fular olarak kullanarak boynunuza takacağınız sade ve şık görümlü bir şal bile size farklı bir hava katacaktır. Daha şık görünmek isteyen bayanlar özellikle de yakası açık kıyafet giydikleri zamanlar da kıyafetlerini şal ile tamamlayabilirler. Bu basit gibi gözüken ayrıntı çok hoş bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır.

 

Yeni trend de ve yeni moda da yukarıda bahsetmiş olduğumuz aksesuarların yeri yine değişmemektedir. Her bayan kıyafetini mutlaka bir bayan kemer, bayan şal ya da bayan çanta ile tamamlamalıdır. Bayan giyim de bunlardan herhangi birini kullanarak şık bir görünüm elde edebileceğiniz gibi bazen iki üç tanesini aynı anda kullanarak da şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Aynı zamanda yeni modanın vazgeçilmez unsurlarından siz de faydalanarak olduğunuzdan daha güzel ve şık görünebilirsiniz.

Melika shoes & bag;  Ayakabı, çanta, şal çeşitleri ile Diyarbakır Ekinciler Caddesi (Prestij Otel Altında) hizmet veriyor.

FİRMA ADI: Melika shoes & bag

İLİ: Diyarbakır

YETKİLİSİ: Mülkiye AKYÜZ

TEL: 0 538 850 10 15

ADRES: Ofis Ekinciler Caddesi (Prestij Otel Altı) Yenişehir Diyarbakır

AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ: 09:00 /22:00

 

        

Bir Yorum Yazın